دوره آموزشی برنامه نویسی وب سایت

آموزش برنامه نویسی یا طراحی وب سایت یکی از پرمخاطب ترین تخصص های ایران و جهان می باشد. که شما میتوانید در موسسه ITD IRAN زیر نظر کالج کانادایی ITD CANADA این تخصص را زیر نظر اساتید مجرب و کاملا پروژه محور و کاربردی آموزش ببینید. در این آموزش ها خبری از مباحث اضافه و جزوه نویسی و اتلاف وقت نخواهد بود، و شما دقیقا به هدفی که دارید خواهید رسید.
بازار کار عالی با درآمد بالا چه در ایران و چه خارج از ایران و مهاجرت آسان به اکثر کشور ها از ویژگی های دوره آموزشی طراحی وب سایت می باشد.

درباره دوره برنامه نویسی وب سایت

دوره های طراحی و برنامه نویسی وب سایت در موسسه ITD IRAN مسیری ایده آل برای یادگیری مهارت های برنامه نویسی در زمینه وب سایت می باشد. در شرایطی که همه نرم افزار ها دارن به سمت تحت وب شدن می روند، عاقلانه ترین راه یادگیری برنامه نویسی تحت وب می باشد، شما در این دوره ها می توانید سایت های اختصاصی بی نظیری کد نویسی کنید و حتی نرم افزار های تحت وب راه اندازی کنید. برای شروع از زبان های html و css شروع می کنید و در ادامه زبان برنامه نویسی javascript و کتابخانه های آن نظیر jQuery خواهید آموخت. در انتها می توانید زبان برنامه نویسی php و یا python را انتخاب نمایید و به صورت تخصصی به برنامه نویسی وب ادامه دهید.

برای شروع دوره های طراحی وب سایت شما نیاز به آشنایی با کامپیوتر و یا مدرک ICDL دارید.

انواع زبان برنامه نویسی تحت وب

برای یادگیری طراحی وب سایت شما باید زبان های مختلفی را آموزش ببینید و با ترکیب این زبان ها شما می توانید یک وب سایت را برنامه نویسی کنید، هر کدام از این زبان ها جزییات و نکاتی دارند که فعلا دانستنشان واجب نیست و در طول دوره های آموزشی در ITD IRAN همه آنچه که باید، آموزش خواهید دید.

به صورت کلی برنامه نویسی تحت وب به دو بخش Front-end و back-end تقسیم می شود، زبان های html, css, javascript, jQuery و … جزو زبان های front می باشند که درطراحی ظاهر وب سایت بکار می روند.

زبان هایی مانند php,python,Ruby و … نیز جزو زبان های back می باشند که در پشت صحنه وب سایت و کدنویسی این بخش ها استفاده می شود.

شما پس از اتمام دوره های برنامه نویسی وب سایت، توانایی طراحی انواع وب سایت را خواهید داشت.

طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شخصی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت خبری و …

و همچنین توانایی ساخت crm های تحت وب و برنامه های تحت وب را خواهید داشت.

شما در هر سطحی که باشید می توانید از آموزش های ITD IRAN بهره ببرید. این آموزش ها با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا به شما عزیزان ارائه می شود و از مبتدی تا حرفه ای مخاطب آن خواهند بود. حتی آموزش طراحی وب سایت بدون حتی یک خط کدنویسی (وردپرس).

جدول زمانبندی کلاس های برنامه نویسی وب

موسسه ITD IRAN یک فرصت ویژه برای شما عزیزان در نظر گرفته است، برگزاری دوره برنامه نویسی وب ویژه شاغلین، دانشجویان، دانش آموزان و … مطابق با زمانبندی دلخواه شما و روز ها و ساعات پیشنهادی شما عزیزان. جهت هماهنگی و مشاوره برای شرکت در دوره برنامه نویسی وب می توانید با ما در تماس باشید.

تاریخ شروعدورهروز کلاسساعت کلاسشهریه اصلیتعداد جلساتمدت دوره
1402/08/01html & cssدوشنبه و چهارشنبه8 الی 101/800/00010 جلسه20 ساعت
1402/08/03javascript & jQueryشنبه و چهارشنبه14 الی 162/400/00010 جلسه20 ساعت
1402/07/29phpشنبه و دوشنبه10 الی 122/900/00015 جلسه30 ساعت
1402/08/03pythonچهارشنبه و پنجشنبه8 الی 102/900/00015 جلسه30 ساعت

مزایای دوره برنامه نویسی وب در ITD IRAN

پیش ثبت نام در دوره

جهت ثبت نام در دوره لطفا از طریق فرم مربوطه اقدام فرمایید. کارشناسان ITD IRAN در اولین فرصت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

لطفا نام دوره و روزهای و ساعات پیشنهادی خود را وارد نمایید تا بعد از بررسی کارشناسان جهت هماهنگی کلاس ها با شما تماس بگیرند.

شما میتوانید خارج از تقویم آموزشی نسبت به شغل و شرایط خود، روز ها و ساعات پیشنهادی خود را انتخاب نمایید

نام و نام خانوادگی*
تلفن همراه*
تاریخ تولد*
دوره*
پیغام*