ITD IRAN

ایرسا توس دماوند (ITD IRAN)  نماینده انحصاری کالج کانادیی ITD

بیش از 25 سال سابقه

یکی از بزرگترین موسسات آموزشی و خدماتی  پیشرو در خصوص مهاجرت، در کانادا و خاورمیانه محسوب می‌گردد. این مرکز با خدمات مبتنی بر مشتری مداری و با صداقت کاری، تاکنون به هزاران متقاضی داخلی و بین المللی در  امور اشتغال و مهاجرت یاری رسانده است. 

مرکز آموزشی و مهاجرتی ITD Iran ، در کنار ارائۀ طیف وسیع و متنوعی از خدمات آموزش زبان و رشته های تخصصی و مهارتی توسط استادان متخصص و مجرب ، خدمات حرفه‌ای مهاجرتی به کانادا را نیز با در اختیار داشتن مدیران و کارمندان با تجربه، در محیطی آرام و صمیمی به شما عزیزان ارائه می نماید. ما در تمامی روزهای کاری هفته آمادۀ پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

ارائۀ طیف وسیع و متنوعی از خدمات آموزشی و مهاجرتی

دوره های تخصصی زبان ، کامپیوتر و سایر مهارت های شغلی

درباره ما بیشتر بدانید!


بیش از بیست و چهار سال است که کالج آی تی دی کانادا در ونکوور کانادا به شکل رسمی فعالیت دارد. در طی این سالها کالج موفق به اخذ بالاترین مجوزها و نشانهای کنترل کیفیت شده و توانسته اعتماد دولت استانی و فدرال را به درستی جذب نماید.
اعتماد دولت کانادا به حدی است که از بین هزاران کالج ، کالج ما برای آموزش به افراد تحت پوشش دولت انتخاب شده است .

کالج ITD به مدیریت موفق ایرانی خود شعبه های متعددی در ویتنام , چین ، آفریقا و هم چنین تنها نمایندگی انحصاری خود را در ایران تحت عنوان ITD IRAN راه اندازی نموده است
علاوه براین نیز شعبه دوم ای تی دی کانادا در شهر Vernon شروع به کار نموده است
شرکت ایرسا توس دماوند (itd Iran) تنها نماینده انحصاری کالج ITD Canada در ایران و غرب آسیا و اوراسیا بوده و افتخار این را دارد که در زمینه آموزش انلاین و معادل سازی تجربیات و پذیرش دانشجویی در خدمت هموطنان عزیز باشد.
کالج itd canada بدون واسطه توسط نماینده انحصاری خود در این مناطق به ثبت نام انلاین عزیزان اقدام خواهد کرد و با قیمتهای استثنایی به ثبت نام رسمی و قانونی عزیزان همراه با ثبت درپایگاه داده های دولت کانادا اقدام خواهد نمود
مدارک آی تی دی کانادا از اعتبار بین المللی برخورداربوده و بعضا دارای امتیاز برای مهاجرت به کانادا خواهد بود.
آی تی دی کانادا در ایران و غرب آسیا و اوراسیا هیچ نماینده دیگری ندارد

پلی میان آموزش و مهاجرت

موسسه آی تی دی ایران با بهره گیری از مدیریت ، پرسنل و اساتید متخصص و مجرب در تلاش است تا برگذاری دوره های منحصر به فرد آموزش مکالمه زبان انگلیسی و همچنین دوره های تخصصی فنی در رشته های آی تی ، هنر و گرافیک ، جواهر سازی ، طراحی لباس ، معماری و دکوراسیون و سایر رشته ها، ضمن بالابردن مهارت و توانایی شما عزیزان و ارائه مدارک رسمی و بین المللی در پایان هر یک از دوره های مذکور، مقدمات اولیه امور مهاجرتی به کانادا را برای شما فراهم نماید.