دوره آموزشی ICDL

آموزش کامپیوتر از پایه به همراه مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای جهت استخدام و مهاجرت در مجموعه ITD IRAN. دوره icdl یه دوره فوق العاده کاربردی جهت یادگیری کامپیوتر از صفر در سطح بین المللی می باشد که شما کار با کامپیوتر و نرم افزار های اداری و … را به خوبی آموزش می بینید. شما میتوانید بعد از اتمام دوره icdl در موسسه ITD IRAN  مطابق با علاقه و استعداد خود در دیگر دوره های کامپیوتر ITD IRAN به آموزش ادامه دهید

درباره دوره ICDL

گذراندن دوره icdl شما را بر 7 مهارت مهم کامپیوتری از جمله مبانی کامپیوتر، ویندوز، ورد، اکسل، اکسس، پاورپوینت و اینترنت مسلط می سازد و پس از آن می توانید برای اخذ دو مدرک آموزشگاهی (ویژه استخدام و شرکت در آزمون های استخدامی داخل کشور) و مدرک فنی حرفه ای (با اعتبار بین المللی) اقدام نمایید. پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر با این دوره حتما پادکست را گوش کنید.
شما در دوره icdl بر 7 مهارت کامپیوتر از جمله مبانی کامپیوتر، ویندوز، ورد، اکسل، پاورپوینت و اینترنت مسلط خواهید شد و پس از آن می توانید برای اخذ مدرک آموزشگاهی و مدرک فنی و حرفه ای اقدام نمایید که براحتی بتوانید در آزمون های استخدامی کشور و مهاجرت و … اقدام نمایید.

جدول زمانبندی کلاس های ICDL

موسسه ITD IRAN یک فرصت ویژه برای شما عزیزان در نظر گرفته است، برگزاری دوره ICDL ویژه شاغلین، دانشجویان، دانش آموزان و … مطابق با زمانبندی دلخواه شما و روز ها و ساعات پیشنهادی شما عزیزان. جهت هماهنگی و مشاوره برای شرکت در دوره ICDL می توانید با ما در تماس باشید.
تاریخ شروعروز کلاسساعت کلاسشهریه اصلیشهریه با تخفیفتعداد جلساتمدت دوره
1402/07/05شنبه، چهارشنبه13 الی 152/100/0001/800/00015 جلسه30 ساعت
1402/07/08شنبه، دوشنبه8 الی 102/100/0001/800/00015 جلسه30 ساعت
1402/07/06پنجشنبه12 الی 142/100/0001/800/00015 جلسه30 ساعت
به دلخواه شمابه دلخواه شمابه دلخواه شما2/100/0001/800/000به دلخواه شما30 ساعت

مزایای دوره ICDL در موسسه ITD IRAN

شاید برای شما سوال باشد که ساعات دوره شاید در آموزشگاه های دیگر بیشتر 30 ساعت هستش، در نظر داشته باشید در موسسه ITD IRAN سیاست آموزش روی کاربردی بودن آن می باشد. در دوره های آموزشی ITD IRAN شما جزوه نویسی و اتلاف وقت نخواهید داشت و آموزش ها همگی پروژه محور خواهد بود به صورتی که در پایان دوره شما اماده ورود به بازار کار و متخصص این حوزه خواهید بود.

در عصر تکنولوژی یادگیری کامپیوتر از واجبات است و به شما کمک می کند در کلیه امور کاری و شخصی رشد کنید. آینده ای که همه چیز به کامپیوتر و هوش مصنوعی وابسته خواهد بود، اینکه سمت یادگیری کامپیوتر نروید، حماقت بزرگی خواهد بود و باید از یکجا شروع کنید، و چه بهتر که از پایه شروع کنید به یادگیری کامپیوتر.

شما می توانید کلاس ها را به صورت خصوصی شرکت کنید و زمانبندی کلاس ها رو به دلخواه انجام دهید. در غیر این صورت موسسه ITD IRAN دوره های ویژه برای کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان نیز برگزار می کند که بر مبنای تایم کاری و تحصیل شما کلاس ها زمانبندی خواهد شد.

در کلاس های ICDL موسسه ITD IRAN شما مهارت های هفتگانه کامپیوتر (it) از جمله ویندوز، اینترنت، ورد، اکسل، اکسس و پاورپوینت را آموزش خواهید دید و مدرک این دوره را دریافت خواهید کرد که برای استخدام و مهاجرت و ... کاربرد ویژه دارد و جدای از مدرک در عصر تکنولوژی یادگیری کامپیوتر از واجبات است و به شما کمک می کند در کلیه امور کاری و شخصی رشد کنید.

مدرک ICDL در که در پایان این دوره دریافت می کنید جهت استخدام در کلیه ارگان های دولتی و خصوصی کاربرد دارد، قوه قضاییه، بانک، سازمان تامین اجتماعی، دفاتر خدمات الکترونیک، راه اندازی شعبه بیمه، آموزش پرورش، شهرداری و کلیه شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی. همچنین مدرک بین المللی می باشد و جهت مهاجرت نیز کاربرد دارد.

جهت شرکت در دوره ICDL شما نیاز به پیش نیاز و مدرک خاصی ندارید، آموزش این دوره از صفر می باشد و شما بدون هیچ دانش کامپیوتری می توانید شروع کنید و در این حوزه متخصص شوید.

پیش ثبت نام در دوره

جهت ثبت نام در دوره لطفا از طریق فرم مربوطه اقدام فرمایید. کارشناسان ITD IRAN در اولین فرصت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

لطفا نام دوره و روزهای و ساعات پیشنهادی خود را وارد نمایید تا بعد از بررسی کارشناسان جهت هماهنگی کلاس ها با شما تماس بگیرند.

شما میتوانید خارج از تقویم آموزشی نسبت به شغل و شرایط خود، روز ها و ساعات پیشنهادی خود را انتخاب نمایید

نام و نام خانوادگی*
تلفن همراه*
تاریخ تولد*
دوره*
پیغام*