دانلود مجموعه کتاب New Headway

دانلود مجموعه کتاب New Headway، مجموعه کتاب New Headway یکی از پرفروش‌ترین مجموعه‌های آموزشی زبان انگلیسی در جهان است که در 6 سطح از مبتدی تا پیشرفته ارائه می‌شود. این مجموعه با تمرکز بر گرامر و لهجه بریتیش، مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی را به صورت یکپارچه آموزش می‌دهد.

مجموعه کتاب (New Headway (Oxford دارای یک برنامهٔ درسی متعادل با ترکیبی از گرامر، تمرینات متنوع، لغات و چهار مهارت اصلی یکپارچهٔ زبانی است. سطح کتاب New Headway با تمرکز بر گرامر و لهجهٔ بریتیش از هر شش سطح مبتدی تا پیشرفته پشتیبانی می کند.

یکی از ویژگیهای بارز کتاب‌‌های نیوهدوی، منابع کمک آموزشی و تمرینات فراوان آن همراه با فایلهای صوتی است.

ویژگی‌ها و مزایای کتاب‌های New Headway

  • تمرینات فراوان در هر درس، پایه‌های یادگیری زبان‌آموز را در فراگیری لغات، قوانین گرامری و مکالمات در موضوعات مختلف تحکیم می‌کند.
  • متون و موضوعات جدید و به روز در قالب درس‌های مختلف، مهارت‌های یکپارچهٔ زبانی با تمرکز بر گرامر از ویژگی‌های بارز این مجموعهٔ آموزشی زبان است.
  • بخش‌های Spoken grammar و Everyday English مهارت‌های گفتاری شما را در موضوعات واقعی تقویت می‌کند. همچنین یک بخش رایتینگ برای هر درس در انتهای کتاب، روش‌هایی را برای تمرین بیشتر زبان‌آموزان ارائه می‌کند.
  • در کنار کتابهای کاغذی، تمرینات آنلاین مجموعه کتابهای نیو هدوی به زبان آموزان اجازه می‌دهد، تمرینهای بیشتری انجام دهند و چهار مهارت اصلی و پیشرفت خود را در هر سطح کتاب New Headway به چالش بکشند.

دانلود کتاب New Headway سطح Beginner

کتاب سبز رنگ New Headway در لِوِل beginner و در پایین‌ترین سطح زبان انگلیسی، ارائه می‌شود. اولین درس این کتاب با مکالمات سادهٔ سلام و احوالپرسی شروع شده و در ادامهٔ درسهای دیگر، پایه‌ای‌ترین مکالمات، گرامر و لغات را یاد خواهید گرفت.

  • با مکالماتی ساده با دیگران تعامل کند؛
  • سوالات ساده بپرسد و پاسخ دهد؛

این کتاب شامل سی دی مکالمات و کتاب کار زبان آموز برای تمرین و یادگیری بیشتر است. درس‌های این کتاب شامل آموزش اعداد، یادگیری زمان و ساعت، مکالمه دربارهٔ خانواده و دوستان و به طور کلی متون روزمره، همراه با لغات ساده و کاربردی است. با یادگیری این کتاب کاملا بر گرامر پایه‌ای زمانهای حال ساده و گذشتهٔ ساده مسلط خواهید شد.

دانلود کتاب دانش آموز هدوی Headway Elementary

دانلود کتاب تمرین هدوی Headway Beginner

دانلود فایل صوتی هدوی Headway Beginner

دانلود کتاب New Headway سطح Elementary

کتاب New Headway سطح Elementary – معادل سطح A1 – در دوازده درس ارائه می‌شود. این کتاب نیز موضوعات و مضامین، جدید زندگی امروزی را در قالب مکالمات عملی و واقعی به زبان انگلیسی آموزش می دهد. صفحات عکس‌دار و سی دی مکالمات به تفهیم گرامر، لغات و مکالمات کتاب کمک می‌کند.

دانلود کتاب دانش آموز هدوی Headway Elementary

دانلود کتاب تمرین هدوی Headway Elementary

دانلود فایل صوتی هدوی Headway Elementary

دانلود فایل صوتی کتاب کار هدوی Headway Elementary

 

دانلود کتاب New Headway سطح Pre-intermediate

کتاب سوم در مجموعه کتاب‌های New Headway در لِوِل pre-intermediate زبان‌آموز را برای ورود به سطح A2 آماده می‌کند. در این کتاب گرامر و لغاتی در زمینهٔ خانواده، موقعیت‌های جغرافیایی، موقعیت‌های مکانی، آب و هوا، کار و… آموزش داده می شود. این سطح کتاب New Headway شامل دوازده درس کاربردی است.

دانلود کتاب دانش آموز هدوی Headway Pre-Intermediate

دانلود کتاب تمرین هدوی Headway Pre-Intermediate

دانلود فایل صوتی هدوی Headway Pre-Intermediate

 

دانلود کتاب New Headway سطح intermediate

حال نوبت سری چهارم کتاب‌های New Headway و ورود به سطح متوسط (intermediate) زبان انگلیسی است. در این کتاب با ساختارهای پیچیده‌تر گرامری و لغات آشنا می‌شوید. درس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانید به راحتی در مورد مسائل مختلف مانند اوقات فراغت، مدرسه، آرزوها، اتفاقات روزمره و… صحبت کنید و متون ساده‌ای بنویسید.

دانلود کتاب دانش آموز هدوی Headway Intermediate

دانلود کتاب تمرین هدوی Headway Intermediate

دانلود فایل صوتی هدوی Headway Intermediate

 

دانلود کتاب New Headway سطح Upper-intermediate

کتاب پنجم از مجموعه کتاب‌های New Headway به سطح upper-intermediate اختصاص یافته و ساختارهایی پیچیده‌تر از گرامر را شامل می‌شود. مکالمات و لغات طراحی شده در این کتاب زبان‌آموز را برای ورود به مکالمات نیتیو و واقعی آماده می‌کند. در این کتاب موضوعات مختلف و نحوهٔ بیان مزایا و معایب کارها آموزش داده می شود.

دانلود کتاب دانش آموز هدوی Headway Upper-Intermediate

دانلود کتاب تمرین هدوی Headway Upper-Intermediate

دانلود فایل صوتی هدوی Headway Upper-Intermediate

 

کتاب New Headway سطح Advance

در سطح Advanced مجموعه کتاب‌های New Headway، با نکات گرامری بسیار پیشرفته و لغات سطح بالا و پیچیده آشنا می‌شوید. این کتاب در بالاترین سطح زبان انگلیسی قرار داشته و زبان‌آموز را وارد بحثهای علمی و انتزاعی می‌کند.

این کتاب شما با لهجه زیبای انگلیسی و کلمات مخصوص آن آشنا می شوید. (در ویرایش آمریکائی کتابهای هدوی لهجه زیبای آمریکائی ارائه شده است.) طراحی این سری از کتاب ها به گونه ای می باشد که نیازهای زبانی فراگیران در زندگی روزمره شان را رفع می کند.
سری کتابهای آموزشی نیوهدوی در سراسر دنیا به دلیل فهم خوب و واضحی که از نیاز زبان آموز و مدرس دارند مشهور و معروف می باشند.

سوالات مجموعه کتاب New Headway

مجموعه New Headway برای چه سطحی از زبان آموزان مناسب است؟

مجموعه New Headway برای زبان آموزان در 6 سطح از مبتدی تا پیشرفته مناسب است. سطح Beginner برای زبان آموزان مبتدی، سطح Elementary برای زبان آموزان متوسط پایین، سطح Pre-Intermediate برای زبان آموزان متوسط، سطح Intermediate برای زبان آموزان متوسط بالا، سطح Upper-Intermediate برای زبان آموزان پیشرفته پایین و سطح Advanced برای زبان آموزان پیشرفته بالا مناسب است.

مجموعه New Headway چه ویژگی‌هایی دارد؟

مجموعه New Headway دارای ویژگی‌های زیر است:
تمرکز بر گرامر و لهجه بریتیش
آموزش مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی به صورت یکپارچه
استفاده از موضوعات و محتوای روزآمد و جذاب
ارائه تمرین‌های متنوع و چالش‌برانگیز
بهره‌مندی از منابع کمک آموزشی متعدد

منابع کمک آموزشی مجموعه New Headway کدامند؟

مجموعه New Headway دارای منابع کمک آموزشی متعددی است که عبارتند از:
کتاب دانش‌آموز (Student Book)
کتاب کار (Workbook)
کتاب معلم (Teacher’s Book)
فایل‌های صوتی (Audio)
فایل‌های تصویری (Video)
نرم‌افزار iTutor
نرم‌افزار iChecker

مجموعه New Headway چه مزیت‌هایی نسبت به سایر مجموعه‌های آموزشی دارد؟

مجموعه New Headway دارای مزایای زیر نسبت به سایر مجموعه‌های آموزشی است:
محبوبیت و اعتبار جهانی
کیفیت آموزشی بالا
استفاده از منابع کمک آموزشی متعدد
تنوع و جذابیت محتوا

آیا مجموعه New Headway برای یادگیری خودآموزی مناسب است؟

مجموعه New Headway برای یادگیری خودآموزی نیز مناسب است. با این حال، استفاده از کتاب‌های معلم و منابع کمک آموزشی دیگر می‌تواند به بهبود یادگیری زبان‌آموز کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *