دوره آموزشی مبانی برنامه نویسی

یکی از فوق العاده ترین دوره هایی که در آموزشگاه ITD IRAN ارائه می شود، دوره مبانی برنامه نویسی می باشد. این دوره برای تمامی افرادی که می خواهند به دنیای برنامه نویسی ورود کنند مفید می باشد و بهترین راه برای افراد مبتدی می باشد تا از صفر و از پایه برنامه نویسی را شروع کنند.در این دوره با یک نگرش کلی، مفاهیم بنیادی برنامه نویسی کامپیوتر، انواع زبان برنامه نویسی و کاربرد های آن، ساختار برنامه های کامپیوتری، انواع داده ها، ساختار های اطلاعاتی مورد بحث واقع می شود و یک دید وسیع از دنیای برنامه نویسی به مخاطب ارائه می شود. مواردی که بدون شک برای تربیت یک برنامه نویس لازم می باشد و سکوی پرتاب شما در دنیای برنامه نویسی خواهد بود.

درباره دوره مبانی برنامه نویسی

در این دوره نگاهی جامع به کامپیوتر و زمینه های کاری مرتبط به کامپیوتر به شما ارائه خواهد شد، در پایان این دوره شما آماده اید با چشمانی باز و اگاهانه با توجه به استعداد و علاقه خود دوره های تخصصی و برنامه نویسی را شروع کنید. در واقع شما اولین قدم برای ورود به دنیای برنامه نویسی را محکم برمیدارید و در ادامه مسیر موفق خواهید بود.
در این دوره یاد خواهید گرفت که یک کامپیوتر چگونه وظایف را از طریق محاسبات و انتقال داده ها انجام خواهد می دهد، به عبارتی دیگر این دوره شما را با دید جزئی تر و دقیق تری به شیوه عملکرد کامپیوتر رو به رو خواهد کرد و شما با درک و فهم بهتری می توانید برنامه نویسی را شروع کنید.

توانایی حل مساله

یکی از مهم ترین مبانی برنامه نویسی توانایی حل مساله یا problem solving skills می باشد، و در این دوره در موسسه ITD IRAN توانایی حل مساله شما تقویت یافته و یادخواهید گرفت چگونه پیچیده ترین مسائل را با چند خط کد حل کنید. با مباحث الگوریتم و فلوچارت آشنا خواهید شد و یاد میگیرید گه چگونه برای حل مسائل و برنامه نویسی از الگوریتم و فلوچارت استفاده کنید و در ادامه آن را تبدیل به کد کنید و برنامه نویسی کنید.

جدول زمانبندی کلاس های ICDL

موسسه ITD IRAN یک فرصت ویژه برای شما عزیزان در نظر گرفته است، برگزاری دوره مبانی برنامه نویسی ویژه شاغلین، دانشجویان، دانش آموزان و … مطابق با زمانبندی دلخواه شما و روز ها و ساعات پیشنهادی شما عزیزان. جهت هماهنگی و مشاوره برای شرکت در دوره مبانی برنامه نویسی می توانید با ما در تماس باشید.

تاریخ شروعروز کلاسساعت کلاسشهریه اصلیشهریه با تخفیفتعداد جلساتمدت دوره
1402/07/15شنبه8 الی 102/000/0001/700/0005 جلسه10 ساعت
1402/07/08چهارشنبه14 الی 162/000/0001/700/00015 جلسه10 ساعت
1402/07/06پنجشنبه14 الی 162/000/0001/700/00015 جلسه10 ساعت
به دلخواه شمابه دلخواه شمابه دلخواه شما2/000/0001/700/000به دلخواه شما10 ساعت

دوره مبانی برنامه نویسی در موسسه ITD IRAN

پیش ثبت نام در دوره

جهت ثبت نام در دوره لطفا از طریق فرم مربوطه اقدام فرمایید. کارشناسان ITD IRAN در اولین فرصت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

لطفا نام دوره و روزهای و ساعات پیشنهادی خود را وارد نمایید تا بعد از بررسی کارشناسان جهت هماهنگی کلاس ها با شما تماس بگیرند.

شما میتوانید خارج از تقویم آموزشی نسبت به شغل و شرایط خود، روز ها و ساعات پیشنهادی خود را انتخاب نمایید

نام و نام خانوادگی*
تلفن همراه*
تاریخ تولد*
دوره*
پیغام*