دوره آموزش تولید محتوا

اگر به دنبال جامع ترین دوره آموزش تولید محتوا در تهران هستید و میخواهید در بهترین دپارتمان تولید محتوا از حضور برترین اساتید بهره ببرید و جدیدترین تکنیک های تولید محتوا متنی، تصویری، ویدیویی و صوتی را فرا بگیرید دپارتمان تولید محتوا itdiran در خدمت شماست. ما برای چندمین سال پیاپی از نظر کارآموزان برترین برگزارکننده مسترکلاس تولید محتوا در تهران شناخته شده ایم و شما را در کوتاهترین زمان به اهداف تان در این حوزه خواهیم رساند.

شما با شرکت در دوره تولید محتوا itdiran میتوانید مدرک بین المللی و معتبر فنی و حرفه ای دریافت کنید و به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشید.

درباره دوره تولید محتوا

تولید محتوا برای علاقه‌مندان به محتوا و کارشناسان محتوا بسیار مهم است. اگر می‌خواهید با استفاده از قدرت کلمات، نظر مخاطب را جلب کنید، از رقبا سبقت بگیرید و منجر به رشد و فروش کسب‌وکار خود شوید، فرصت شرکت در این دوره را از دست ندهید.
برای صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین و وبسایت‌های فروشگاهی، تولید محتوا یک ابزار بسیار موثر در جذب مشتریان، افزایش فروش و اعتبار برند است. دوره آموزش تولید محتوا سایت به شما امکان می‌دهد که مخاطب مورد‌نظر را جذب کنید و به نتایج بازاریابی مورد‌نظر خود برسید.

در دوره تولید محتوا چه میگذرد؟

در دوره جامع آموزش تولید محتوا، از ابتدایی‌ترین مفاهیم شروع می‌کنیم و به شما می‌آموزیم که چگونه محتوای جذاب و کاربردی خلق کنید. با استفاده از مثال‌های کاربردی، اصول و مبانی محتوانویسی را یاد خواهید گرفت و با نحوه قصه‌گویی، ایده‌پردازی، تعیین پرسونا و استراتژی محتوا آشنا خواهید شد. علاوه بر این یاد می‌گیرید چگونه با در نظر گرفتن مباحث آموزش سئو یک برای سایت خود یک محتوای کاربردی تهیه کنید. همچنین، به محصول‌نویسی برای سایت‌های فروشگاهی و تدوین رپورتاژ آگهی خواهیم پرداخت. در نهایت، مسیر شغلی تبدیل شدن به یک مدیر محتوا حرفه‌ای را ترسیم خواهیم کرد.

جدول زمانبندی کلاس های تولید محتوا

موسسه ITD IRAN یک فرصت ویژه برای شما عزیزان در نظر گرفته است، برگزاری دوره تولید محتوا ویژه شاغلین، دانشجویان، دانش آموزان و … مطابق با زمانبندی دلخواه شما و روز ها و ساعات پیشنهادی شما عزیزان. جهت هماهنگی و مشاوره برای شرکت در دوره تولید محتوا می توانید با ما در تماس باشید.

تاریخ شروعروز کلاسساعت کلاسشهریه اصلیشهریه با تخفیفتعداد جلساتمدت دوره
1402/08/16سه شنبه و پنجشنبه8 الی 103/900/0003/500/00020 جلسه40 ساعت
1402/08/18پنجشنبه12 الی 163/900/0003/500/00020 جلسه40 ساعت
1402/08/20شنبه و دوشنبه14 الی 163/900/0003/500/00020 جلسه40 ساعت
به دلخواه شمابه دلخواه شمابه دلخواه شما3/900/0003/500/000به دلخواه شما40 ساعت

چه چیز هایی یاد میگیرید ؟

پیش ثبت نام در دوره

جهت ثبت نام در دوره لطفا از طریق فرم مربوطه اقدام فرمایید. کارشناسان ITD IRAN در اولین فرصت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

لطفا نام دوره و روزهای و ساعات پیشنهادی خود را وارد نمایید تا بعد از بررسی کارشناسان جهت هماهنگی کلاس ها با شما تماس بگیرند.

شما میتوانید خارج از تقویم آموزشی نسبت به شغل و شرایط خود، روز ها و ساعات پیشنهادی خود را انتخاب نمایید

نام و نام خانوادگی*
تلفن همراه*
تاریخ تولد*
دوره*
پیغام*