هوش مصنوعی با پایتون

هوش مصنوعی با پایتون یکی از فعالیت‌هایی است که در زمان ما به شدت مورد توجه قرار گرفته است. حقیقتاً از زمان اختراع رایانه‌ها یا ماشین‌ها، توانایی آن‌ها در انجام وظایف مختلف، رشد تصاعدی چندانی را تجربه کرده است. دانشمندان، قدرت سیستم‌های رایانه‌ای را از نظر‌های مختلف افزایش داده‌اند؛ مانند: تنوع حوزه‌های کاری، افزایش سرعت و کاهش اندازه‌ی آنان. یکی از مواردی که در این سال‌ها رشد چشمگیری داشته است استفاده از هوش مصنوعی با پایتون است؛

به گفته پدر هوش مصنوعی، جان مک کارتی، هوش مصنوعی “علم و مهندسی ساخت ماشین‌های هوشمند، به ویژه برنامه‌های کامپیوتری هوشمند” است.

هوش مصنوعی چیست

هوش مصنوعی، راهی است برای ایجاد تفکر هوشمندانه از یک کامپیوتر، یک ربات کنترل شده با کامپیوتر یا یک نرم‌افزار، به روشی که انسان‌های باهوش فکر می‌کنند. هوش مصنوعی به مطالعه نحوه تفکر مغز انسان و همچنین نحوه یادگیری، تصمیم‌گیری و کار انسان در حین تلاش برای حل یک مشکل می‌پردازد و سپس از نتایج این مطالعه در جهت توسعه نرم‌افزار و سیستم‌های هوشمند بهره می‌برد.

بنابراین، هوش مصنوعی به دنبال ایجاد رایانه‌ها یا ماشین‌هایی است که همچون هوشمندی انسان‌ها کار کند.

چرا هوش مصنوعی مهم است؟

هوش مصنوعی به این دلیل مهم است که می‌تواند بینش‌هایی را در مورد عملیات خود به شرکت‌ها بدهد که ممکن است قبلاً از آن آگاه نبوده باشند، با توجه به این دلیل است که در برخی موارد، هوش مصنوعی می‌تواند وظایف را بهتر از انسان‌ها انجام دهد. مخصوصاً وقتی صحبت از کار‌های تکراری و جزئیات محور می‌شود، به عنوان مثال: تجزیه و تحلیل تعداد زیادی از اسناد قانونی برای اطمینان از پر شدن صحیح فیلد‌های مربوطه.

ابزار‌های هوش مصنوعی اغلب کار‌ها را به سرعت و با خطا‌های نسبتاً کمی تکمیل می‌کنند.

Python AI یا هوش مصنوعی پایتون به کاربرد زبان برنامه نویسی پایتون در زمینه هوش مصنوعی (AI) اشاره دارد. پایتون به دلیل سادگی، سهولت استفاده و اکوسیستم غنی از کتابخانه‌ها و چارچوب‌هایی که از وظایف مختلف هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند، به‌طور گسترده در توسعه هوش مصنوعی استفاده می‌شود.

جدول زمانبندی کلاس های هوش مصنوعی پایتون

موسسه ITD IRAN یک فرصت ویژه برای شما عزیزان در نظر گرفته است، برگزاری دوره هوش مصنوعی پایتون ویژه شاغلین، دانشجویان، دانش آموزان و … مطابق با زمانبندی دلخواه شما و روز ها و ساعات پیشنهادی شما عزیزان. جهت هماهنگی و مشاوره برای شرکت در دوره هوش مصنوعی پایتون می توانید با ما در تماس باشید.

تاریخ شروعروز کلاسساعت کلاسشهریه اصلیشهریه با تخفیفتعداد جلساتمدت دوره
1402/08/16سه شنبه و پنجشنبه8 الی 102/900/0002/600/00015 جلسه30 ساعت
1402/08/18پنجشنبه12 الی 162/900/0002/600/00015 جلسه30 ساعت
1402/08/20شنبه و دوشنبه14 الی 162/900/0002/600/00015 جلسه30 ساعت
به دلخواه شمابه دلخواه شمابه دلخواه شما2/900/0002/600/000به دلخواه شما30 ساعت

چرا پایتون برای هوش مصنوعی ؟

پیش ثبت نام در دوره

جهت ثبت نام در دوره لطفا از طریق فرم مربوطه اقدام فرمایید. کارشناسان ITD IRAN در اولین فرصت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

لطفا نام دوره و روزهای و ساعات پیشنهادی خود را وارد نمایید تا بعد از بررسی کارشناسان جهت هماهنگی کلاس ها با شما تماس بگیرند.

شما میتوانید خارج از تقویم آموزشی نسبت به شغل و شرایط خود، روز ها و ساعات پیشنهادی خود را انتخاب نمایید

نام و نام خانوادگی*
تلفن همراه*
تاریخ تولد*
دوره*
پیغام*