آموزش افتر افکت

آنگونه که در ویکی پدیا می خوانیم افتر افکتس (به انگلیسی: After Effects) نرم‌افزار ایجاد جلوه‌های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردیِ ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در میان دیگر نرم‌افزارهای گرافیکی، افتر افکتس را می‌توان برای کروماکی، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر بصری و انیمیشن استفاده کرد. همچنین به عنوان یک نرم‌افزار بسیار پایه برای ویرایشگر غیرخطی، ویرایشگر صوتی و واسطه تبدیل کدها استفاده کرد.

درباره دوره افتر افکت

افتر افکت (After Effects) یک نرم‌افزار تدوین و ساخت جلوه‌های ویژه است. که توسط شرکت ادوبی (Adobe) توسعه داده شده است و به عنوان یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای تدوین در صنعت فیلم‌سازی و تلویزیون به شمار می‌رود. با استفاده از افتر افکت، می‌توان تصاویر متحرک، انیمیشن‌ها، افکت‌های ویدئویی و… را ایجاد کرد.

اهمیت یادگیری افتر افکت (After Effects) چیست؟

تا چند سال پیش تبلیغات چاپی به صورت پوستر، کارت ویزیت، تراکت و… حرف اول دنیای تبلیغات بود اما این روزها طرح‌های گرافیکی متحرک بیش از پیش استفاده می‌شود. طراحی متحرک کاربردهای زیادی از قبیل: تبلیغات، تیزرهای تلویزیونی، تیتراژ فیلم‌ها و… در صنعت تبلیغات دارد. همچنین با ظهور شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات متحرک بیشتر مورد استقبال قرار گرفت تا جایی که امروزه در اغلب پست‌ها و استوری‌های تبلیغاتی ردپای موشن دیده می‌شود.

افتر افکت یکی از قدرتمندترین و پرکاربردترین نرم افزارهای تدوین و تولید ویدئو است که با استفاده از ابزارهای پیشرفته آن می‌توان ویدئوهای خلاقانه و با کیفیت بالا ایجاد کنید. این نرم‌افزار قابلیت هماهنگی با سایر نرم‌افزارهایی مانند فتوشاپ (Photoshop) و ایلوستریتور (Illustrator) را دارد و می‌توان از تصاویری که در این نرم‌افزارها ساخته‌شده، در افتر افکت استفاده کرد.

جدول زمانبندی کلاس های افتر افکت

موسسه ITD IRAN یک فرصت ویژه برای شما عزیزان در نظر گرفته است، برگزاری دوره افتر افکت ویژه شاغلین، دانشجویان، دانش آموزان و … مطابق با زمانبندی دلخواه شما و روز ها و ساعات پیشنهادی شما عزیزان. جهت هماهنگی و مشاوره برای شرکت در دوره افتر افکت می توانید با ما در تماس باشید.

تاریخ شروعروز کلاسساعت کلاسشهریه اصلیشهریه با تخفیفتعداد جلساتمدت دوره
1402/08/16سه شنبه و پنجشنبه8 الی 104/900/0004/500/00020 جلسه40 ساعت
1402/08/18پنجشنبه12 الی 164/900/0004/500/00020 جلسه40 ساعت
1402/08/20شنبه و دوشنبه14 الی 164/900/0004/500/00020 جلسه40 ساعت
به دلخواه شمابه دلخواه شمابه دلخواه شما4/900/0004/500/000به دلخواه شما40 ساعت

مزایای یادگیری افتر افکت

پیش ثبت نام در دوره

جهت ثبت نام در دوره لطفا از طریق فرم مربوطه اقدام فرمایید. کارشناسان ITD IRAN در اولین فرصت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

لطفا نام دوره و روزهای و ساعات پیشنهادی خود را وارد نمایید تا بعد از بررسی کارشناسان جهت هماهنگی کلاس ها با شما تماس بگیرند.

شما میتوانید خارج از تقویم آموزشی نسبت به شغل و شرایط خود، روز ها و ساعات پیشنهادی خود را انتخاب نمایید

نام و نام خانوادگی*
تلفن همراه*
تاریخ تولد*
دوره*
پیغام*